You tube

You Tube – největší internetový server pro sdílení videosouborů. Za uplynulých 12 let existence se ze serveru You Tube stala obchodní značka, kterou dnes zná téměř každý. Denně server navštíví několik milionů návštěvníků z celého světa.

Není proto divu, že se You Tube stalo vedle úspěšného video-serveru také vyhledávaným reklamním prostorem. Málokde totiž získáte tak široké spektrum potenciálních návštěvníků či kupujících. Vcelku nenásilná reklama, která se posluchačům You Tube nepravidelně objevuje v úvodu videa, totiž může dokázat divy.

Jak? Většina lidí přece reklamu přeskočí, jak nejrychleji jen může. To je sice pravda. Ale k tomu, abyste získali povědomí o dané značce či produktu, stačí jen pár sekund. Pokud je navíc reklama dobře cílená a zajímavě provedená, zvědavost vám nedá, abyste ji nedokoukali do konce.

You Tube si s vámi zkrátka hraje. I kliknutí či váš zájem o reklamu, se totiž počítá. Nejde tedy jen o video. Reklama, tu dnes najdete i tam, kde byste ji čekali ze všeho nejmíň.