Youtube písničky pro děti

Naše ratolesti jsou někdy hodně neposedné. Pokud už nevíte, jak je zabavit, většinou začnou zlobit o to více. Nic podobného však vůbec není nutné, když víte, jak na ně. Děti jsou doslova zamilované do pohádek, pohádkových postaviček, moderních animovaných hrdinů. Stačí, aby zvířátko začalo na plátně mluvit a o zábavu je tak postaráno. Dětské písničky jsou navíc tak chytlavé, že si je občas broukají mimoděk i dospělí – a to určitě hovoří za vše.

Znáte animovaný film Madagaskar?

Kdo by neznal animovaný film Madagaskar a byl starší patnácti let, je vlastně osmým divem světa. Tohle musí znát přeci úplně každý junior! Písnička Já tak rád trsám trsám je už zcela kultovní.

Písničky pro děti youtube, to je pořádná porce hudby a chytlavých refrénů, které chytnou nejen děti školkou povinné.

Když si trochu zavzpomíná i generace dnešních dvacátníků a třicátníků, určitě si vybaví znělců Gumídků. Právě Gumídci Méďové se stali jednou z nejoblíbenějších animovaných pohádek devadesátých let minulého století. Youtube písničky pro děti je však poměrně rozsáhlá kategorie a nemůžeme zůstat jen u dvou melodií. Nakonec, našim nejmenším se něco brzy oposlouchá a pak je načase přijít s něčím úplně jiným.

Šílený žabák také umí zaujmout

Děti potřebují zvířátko, které mluví. Ať už je to kočka, pes nebo žába, tohle je už celkem jedno. Důležité je, aby bylo na první pohled jednoduše roztomilé nebo dokázalo vyloudit ve vteřině úsměv na tváři. Právě šílený žabák – CrazyFrog – je ideálním prototypem varianty B. Pokud děti smíchy do kolen nedostane jeho netradiční zjev, tak jeho pěvecký koncert už je stoprocentní sázka na jistotu. Dětské písničky musí být jednoduše zapamatovatelné, ale také roztomilé a vtipné. Někdy je to pro autory těžký úděl, ale když se podaří, jde o nesmrtelný hit pro několik generací.